Zakład numer I

Adres zakładu numer 1: ul. Nadarzyńska 53, 05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 750 22 45
tel.: +48 22 750 39 62
tel.: +48 22 756 29 71
tel.: +48 22 797 02 93
tel.: +48 22 797 01 78
fax: +48 22 750 64 74

Informacje techniczne i wycena reklam

info@atsdigital.pl

Biuro Obsługi Klienta

Sekretariat
biuro@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 101
mobile: +48 664 126 307

Ewa Głowacka
e.glowacka@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 119
mobile: +48 664 126 309

Aleksandra Fit
a.fit@atsdigital.pl
biuro2@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 110
mobile: +48 602 536 043

Studio

studio@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 104

Drukarnia

nr. wewnętrzny: 107
mobile: +48 604 052 913

Dział Zaopatrzenia

zaopatrzenieats@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 103
mobile: +48 603 323 603

Kierownik produkcji i logistyki

z.jesionek@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 115
mobile: +48 698 480 644

Dział księgowości

ksiegowosc@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 120
mobile: +48 602 407 170

Adres zakładu numer 1: ul. Nadarzyńska 53, 05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 750 22 45
tel.: +48 22 750 39 62
tel.: +48 22 756 29 71
tel.: +48 22 797 02 93
tel.: +48 22 797 01 78
fax: +48 22 750 64 74

Zapytania techniczne i wyceny reklam

info@atsdigital.pl

Biuro Obsługi Klienta

Sekretariat
biuro@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 101
mobile: +48 664 126 307

Ewa Głowacka
e.glowacka@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 119
mobile: +48 664 126 309
Aleksandra Fit
a.fit@atsdigital.pl
biuro2@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 110
mobile: +48 602 536 043

Dział sprzedaży

Jakub Trafisz
j.trafisz@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 114
mobile: +48 664 126 308

Jacek Chojecki
j.chojecki@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 109
mobile: +48 602 455 802

 

Studio

studio@atsdigital.pl

nr. wewnętrzny: 104

Dział zaopatrzenia

zaopatrzenieats@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 103
mobile: +48 603 323 603

Dział księgowości

ksiegowosc@atsdigital.pl
nr. wewnętrzny: 120
mobile: +48 602 407 170

Zakład numer II

Adres zakładu numer 2: ul. Żwirowa 56, 05-506 Lesznowola, Wilcza Góra

Biuro / Büro

tel.: +48 22 729 80 60
       +48 22 729 80 61

Fax: +48 22 729 80 62

Dział Projektów / Projektleitung

nr wewnętrzny: 12

Adrian Bednarek
Project Manager
mobile: +48 502 436 672
a.bednarek@atsdigital.pl

Technolodzy / Techniker

nr wewnętrzny: 18

Weronika Korzycka
Technolog Drewna / Holztechniker
mobile: +48 512 972 042
w.korzycka@atsdigital.pl

nr wewnętrzny: 18

Paweł Wojciechowski
Technolog drewna - kosztorysant
mobile: +48 784 004 010
p.wojciechowski@atsdigital.pl