Nowy projekt ATS Digital dla Cheil Poland - stanowiska z tabletami w restauracjach McDonald’s

Niedawno zakończyliśmy ciekawą realizację na zlecenie Cheil Poland, której celem była produkcja oraz instalacja multimedialnych stanowisk z tabletami w restauracjach McDonald's.

Zlecenie polegało na dostarczeniu funkcjonalnych i eleganckich obudów pod nośniki elektroniczne (tablety), serwujące informacje i rozrywkę klientom sieci restauracji.

Obudowy musiały być, po pierwsze, jak najbardziej wytrzymałe, po drugie, przyjazne dla dzieci, po to by wyeliminować ryzyko uszkodzenia konstrukcji czy zranienia się podczas intensywnej zabawy, ponieważ zdarzały się wcześniej przypadki wyrywania urządzeń z blatów. Dobierając materiały konstrukcyjne do obudowy, zastosowaliśmy rozwiązania o optymalnych parametrach elastyczności i łamliwości.

Przed realizacją projektu postawiono nam też inne ważne warunki: obudowy w razie potrzeby miały zapewniać łatwą wymianę tabletów, intuicyjność obsługi, a także, być jak najbardziej praktyczne dla klientów restauracji. Na zlecenie Cheil Poland wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy również dodatkowe obudowy wyposażone w łącza USB o odpowiednim napięciu i natężeniu do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych, np. telefonów komórkowych, smartphonów i tabletów, których używają klienci.


Kolejną ważną kwestią dla Inwestora była perfekcyjna estetyka wykonania i niebanalna stylistyka, dlatego nadaliśmy obudowom atrakcyjny i przyjemny dla oka wygląd. W projekcie uwzględniliśmy też m.in. schowki do kabli, dzięki którym stały się zupełnie niewidoczne dla użytkowników. Efekt prac budowlanych i stolarskich - bo takie też należało przeprowadzić podczas instalacji obudów - wypadł świetnie i zdobył uznanie naszego Zleceniodawcy.


Teraz obudowy naszej produkcji są testowane przez klientów w kilku restauracjach McDonald’s dostarczając im informacje oraz rozrywkę.